China Expo logo

Ponad 100 wystawców z Chin poszukujących partnerów biznesowych w Polsce, liczne atrakcje nawiązujące do tradycji i charakteru Państwa Środka oraz bezpłatne konferencje poświęcone rozwijaniu biznesu we współpracy z Chińczykami – to wszystko czeka na zwiedzających Targi China Expo – China Brand Show Poland 2017. Dla przedsiębiorców znad Wisły wydarzenie będzie okazją, by za jednym razem nawiązać kontakty z dalekowschodnimi partnerami, dowiedzieć  się, jak z nimi negocjować, a przy tym zgłębić interesujące tajniki kultury Orientu. Tegoroczna edycja targów rozpocznie się w czwartek, 14 września w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie i potrwa do soboty, 16 września.

CTK logo

Wg danych GUS tylko w pierwszym półroczu 2017 r. zwiększył się import z Chin do Polski o ponad 10,4% i osiągnął poziom 49,28 mld zł, a towary z Chin stanowiły 11,7% naszego krajowego importu. Jeszcze szybciej, bo o 19% urósł w tym czasie eksport do Państwa Środka. Obie strony  poszukują sposobów na zacieśnienie swoich relacji biznesowych – poprzez nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, inwestycje, a także wejście Polski do grona beneficjentów największego chińskiego projektu zagranicznego: Nowego Jedwabnego Szlaku.

CTK logo

Kilkuset eksporterów i importerów z Chin przyjedzie do Warszawy w poszukiwaniu możliwości współpracy z przedsiębiorcami z Polski. Podczas Targów China Expo – China Brand Show Poland 2017 będą prezentować swoje towary i usługi z różnych branż i rozmawiać na temat rozwijania biznesu dzięki wymianie handlowej na trasie Polska-Chiny. Wydarzenie stanowi platformę do promocji produktów chińskich marek i jest w całości popierane przez tamtejszy rząd. Udział w imprezie potwierdziło już 7 prowincji z Państwa Środka, w tym Shanxi, która w tym roku będzie gościem honorowym targów. Targi China Expo – China Brand Show Poland odbędą się w dniach 14-16 września, w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Tegoroczna edycja organizowana jest we współpracy z Ministerstwem Handlu Chińskiej Republiki Ludowej.

Gift Show Poland

Prawie 3 tys. osób zgromadziły premierowe targi Gift Show Poland odbywające się w dniach 22-24 maja br. w Centrum MT Polska w Warszawie. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli branży upominkowej, jak i indywidualnych zwiedzających, którzy na miejscu poszukiwali inspiracji na oryginalne prezenty. Przez trzy dni na stoiskach swoje pomysły na upominki na różne okazje prezentowali wystawcy nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, w tym chociażby z dalekich Chin, Rwandy, a także Łotwy, Rosji czy Słowacji. Równolegle podczas targów wyłonione zostały najlepsze projekty prezentów w konkursie Best Gift Design. Przygotowano też dodatkowe atrakcje jak warsztaty scrapbookingu i zajęcia dla najmłodszych, w których łącznie wzięło udział około 250 osób. Z myślą o branżowych zwiedzających zorganizowano zaś Forum Branży Prezentowo-Upominkowej z szeregiem prelekcji poświęconych zagadnieniom rynkowym.

Ponad 200 firm z Polski i z zagranicy będzie prezentować najnowsze produkty i inspiracje na prezenty okolicznościowe oraz biznesowe podczas premierowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek, 22 maja, w Centrum MT Polska w Warszawie. W ramach imprezy dla zwiedzających przygotowano liczne warsztaty technik rękodzielniczych, kreatywne zajęcia dla dzieci, a także konkursy, w których wygrać będzie można m.in. lot szybowcem. Dla firm z branży prezentowej przewidziano zaś szereg ciekawych biznesowych prelekcji. Targi będą trwać 3 dni i zakończą się 24 maja. Wstęp na imprezę jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji.

Polska, Chiny, Portugalia, Słowacja, Łotwa, Rosja, Turcja, Sri Lanka, Korea czy Wielka Brytania to tylko wybrane kraje z ponad piętnastu, z których pochodzić będą firmy prezentujące się na pierwszych międzynarodowych targach Gift Show Poland. Udział w tym wydarzeniu zapowiedziało około 200 wystawców z licznymi ofertami na prezenty okolicznościowe i biznesowe. Targi poświęcone branży upominkowej odbędą się w dniach 22-24 maja br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Możliwości nawiązania współpracy biznesowej z firmami z Łotwy, bezpieczny import z Dalekiego Wschodu czy zasady udziału w darmowych zagranicznych misjach targowych to tylko niektóre tematy zaplanowane w programie pierwszego Forum Branży Prezentowo-Upominkowej. Cykl spotkań dedykowanych zwłaszcza przedstawicielom firm działającym na rynku upominków odbędzie się w dniach 22-24 maja br. podczas premierowych targów Gift Show Poland. Organizatorem forum jest Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej.

Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej zainauguruje działalność podczas premierowych targów Gift Show Poland. Celem inicjatywy jest stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju branży w kraju, a także umożliwienie zrzeszonym firmom ścisłej współpracy. Nowo powołane stowarzyszenie zajmie się również organizacją Forum Branży Upominkowo-Prezentowej, które odbędzie się 22 maja br., tj. pierwszego dnia Gift Show Poland.