Betfan

Polityczny Barometr BETFAN wskazuje, że KO pokona PiS zdobywając 30,75% głosów w wyborach do sejmików. Zdaniem polskiego bukmachera największa partia opozycyjna uzyska wynik 28,5%, jednak obroni władzę tylko w trzech województwach. Wybory samorządowe umocnią za to Trzecią Drogę, która poprawi wynik z jesieni, zbierając 16,5% głosów dotyczących sejmików. BETFAN przewiduje też, że w Warszawie prezydent zostanie wybrany już w I turze.

Betfan

Polityczny Barometr BETFAN wskazuje, że w Warszawie wybory wygra KO, ale w skali kraju to na PiS zagłosuje najwięcej wyborców - 36%. W ogólnopolskim podziale głosów KO znajdzie się na drugim miejscu z 31,5% głosów. Trzecia Droga, Nowa Lewica oraz Konfederacja zdobędą po 9,5% głosów. Legalny polski bukmacher BETFAN obecnie prognozuje, że następny rząd RP stworzy PiS z częścią Konfederacji, po tym jak ta zostanie rozbita przez dotychczasową partię władzy.

Betfan

Polityczny Barometr BETFAN wskazuje, że w okręgu warszawskim w starciu wyborczych „jedynek” PiS przegra z KO - Donald Tusk pokona Piotra Glińskiego różnicą co najmniej 225 tys. głosów. Legalny polski bukmacher BETFAN prognozuje też, że lider warszawskiej listy Nowej Lewicy, Adrian Zandberg, zbierze więcej głosów niż Sławomir Mentzen z Konfederacji, a w okręgu 20., tzw. „obwarzanku”, Mariusz Błaszczak (PiS) pokona Janusza Korwin-Mikkego (Konfederacja). Zwycięzcy nie powinni się jednak zbytnio przywiązywać do swoich miejsc w Sejmie - zdaniem BETFAN nie przetrwa on pełnej kadencji.

Betfan

BETFAN, legalny polski bukmacher zaliczany do czołówki branży, wypracował w I półroczu 2023 r. łączne obroty w wysokości 213,5 mln zł, co oznacza wzrost o 8% r/r. NGR bukmachera od stycznia do czerwca br. urósł zaś o 26% r/r do poziomu 20,7 mln zł. W samym II kwartale 2023 r. przyrost NGR firmy był jeszcze szybszy i wyniósł 44% r/r. Jednocześnie BETFAN wypracował zysk netto w I półroczu br. w wysokości 3,75 mln zł.

Betfan

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, po wycofaniu się platformy Viaplay z Polski prawa mediowe do meczów Premier League przejmie Canal+. Bukmacher uważa też, że wyścigi Formuły 1 zobaczą widzowie Eleven Sports. Publiczna telewizja pokaże zaś gale KSW oraz mistrzostwa PDC w darcie. Kiedy ostatecznie Viaplay zakończy streaming w Polsce?

Betfan

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Polacy mogą mieć nadzieje na awans Blanki do finału Eurowizji. Najnowsza ocena przez BETFAN szans polskiej reprezentantki wskazuje, że Blanka pomyślnie przejdzie drugi półfinał. Zaledwie kilka dni temu prognozy BETFAN były mniej korzystne, ale sytuacja stopniowo się odwraca. Nie da się jednak ukryć, że Blanka nie jest faworytką całego konkursu – według polskiego bukmachera zwycięży Szwecja, choć coraz większe zagrożenie stwarza jej Finlandia.

Betfan

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, polska drużyna narodowa awansuje do 1/8 finału mundialu w Katarze. Zdaniem bukmachera Polacy wyjdą z grupy razem Argentyńczykami, którzy pokonają Biało-Czerwonych w środowym starciu.

Betfan

Ruszyła nowa kampania marketingowa BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, przez którą chce przekazać, że mundial to powód do wspólnej zabawy, a nadmierna presja jej nie służy. „Koń na drzewie”, „Poranna zaprawa”, „Siwy bajerant” i „Laga na Robercika” – takie tytuły noszą najnowsze spoty, w których można podziwiać aktorskie umiejętności ambasadora BETFAN - Mariusza Pudzianowskiego. Towarzyszy mu „Człowiek Koń” - live brand hero marki i jednocześnie alter ego konia Betfana, którego Pudzian jest właścicielem, a bukmacher sponsorem tytularnym.