Global Expo logo

Ponad 90 firm z branży hodowlanej przyjedzie do Warszawy do nowego centrum Global Expo, które powstało na dawnych terenach FSO, na „Agro Days. Dni Hodowcy 2019”. Będzie to dla nich okazja, by zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę w gospodarstwie, a także pozyskać wiedzę podczas warsztatów i paneli, która pomoże rozwijać im biznes. Ciekawostką będą też unikatowe makiety obiektów inwentarskich wraz z całym wyposażeniem w skali od 1:1. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 lutego 2019 r. przy ul. Modlińskiej 6D.

Global Expo logo

Pierwsza warszawska edycja największych w Europie targów wędkarskich – Rybomania - odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach Global Expo w dniach 8-9 grudnia br. W ramach wydarzenia organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie na terenie zrewitalizowanych hal FSO ponad 100 wystawców będzie prezentować nowości na kolejny sezon. Nie zabraknie też pokazów w wykonaniu gwiazd wędkarstwa i uznanych instruktorów.

Global Expo logo

Finałowe rozgrywki E-sportowych Akademickich Mistrzostw Polski - E-AMPY 2018 -  odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2018 r. w nowo otwartym centrum targowo-wystawienniczym Global Expo, mieszczącym się na zrewitalizowanych terenach FSO przy Modlińskiej 6D. Zawodnicy będą rywalizować w trzech dyscyplinach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA 19. Wydarzenie jest organizowane z inicjatywy Akademickiego Związku Sportowego.

Global EXPO logo

Ponad 2,5 tys. programistów i hakerów z Polski oraz zagranicy przyjedzie do stolicy na największy stacjonarny hackathon na świecie – HackYeah 2018. Przez 24 godziny bez przerwy będą zmagać się z trudnymi zadaniami z zakresu IT i poszukiwać nowych rozwiązań technologicznych. Powalczą o nagrody o łącznej wartości 425 tys. zł. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2018 roku w zrewitalizowanych halach nowoczesnego centrum Global Expo przy Modlińskiej 6D, które powstało na dawnych terenach FSO przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy. Zysk z imprezy przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Partnerami wydarzenia są m.in. PKO BP, PKN Orlen, VISA, Wojsko Polskie, PKP Intercity czy Totalizator Sportowy.

Global Expo logo

Spółka Centrum Targowo-Kongresowe, zarządzająca obiektem Global Expo wybudowanym na dawnych terenach FSO, podpisała 5-letnią umowę o współpracy z Health and Beauty Media należącą do wiodącego organizatora targów kosmetycznych w Europie – Health and Beauty Group. W ramach kontraktu w latach 2019-2023 na terenie niedawno otwartego, nowoczesnego centrum przy Modlińskiej 6D w Warszawie będą odbywać się największe targi kosmetyki profesjonalnej – edycja wiosenna i jesienna Beauty Forum, a także targi fryzjerskie Hair Forum. Jako pierwsza z serii w hali Global Expo w dniach 9-10 marca 2019 zorganizowana zostanie najważniejsza wiosenna impreza dla przedstawicieli branży beauty w Polsce – 31. Targi BEAUTY FORUM.

Global EXPO logo

W zrewitalizowanych pofabrycznych halach FSO na terenie nowo wybudowanego centrum Global Expo za kilka dni odbędzie się wielkie motoryzacyjne święto – jubileuszowa, dziesiąta odsłona największych targów flotowych w Polsce - Fleet Market 2018. Podczas imprezy, 21 listopada, zaprezentowanych zostanie blisko 200 samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu, w tym auta luksusowe z segmentu premium i ekologiczne z napędem elektrycznym lub hybrydowym. Nie zabraknie też motoryzacyjnych premier. Po raz pierwszy w Polsce zostaną pokazane Audi Q3, Fordy Focus Active i Transit Custom Hybrid, Hyundai i30 Fastback N, Jeepy Cherokee i Renegade, KIA ProCeed, Lexusy ES i UX, Peugeot Partner VAN, Renault Kadjar, SEAT Tarraco, Skoda Fabia Monte Carlo, Toyoty Camry i Corolla Touring Sports, Volkswageny e-Crafter i T-Cross, Volvo V60 oraz ZD D2S. Spotkanie odbędzie się w centrum Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie.

Global Expo

Międzynarodowi eksperci od sztucznej inteligencji, robotyki czy transformacji cyfrowej przyjadą do Warszawy do centrum Global Expo na poświęconą innowacjom konferencję Masters&Robots 2018. W zrewitalizowanych pofabrycznych halach FSO będą rozmawiać o tym, jak może wyglądać nasza przyszłość i w jaki sposób mogą na nią wpływać nowe technologie. Impreza odbędzie się w dniach 13-15 listopada przy ul. Modlińskiej 6D. Organizatorem wydarzenia jest Digital University. 

Global Expo logo

Nowoczesne centrum wystawiennicze, które powstaje na pofabrycznych terenach FSO na Żeraniu, otwiera się z początkiem listopada 2018 r. Obiekt będzie zapewniać największą w stolicy halę targową pod jednym dachem o powierzchni ponad 12 tys. mkw. Na miejscu przy Modlińskiej 6D będą odbywać się różnego rodzaju imprezy targowe, kongresy, gale, a nawet bardziej niestandardowe eventy i pokazy. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń będzie też piętro konferencyjne, gdzie znajdzie się sala eventowa na 1,8 tys. osób i sale konferencyjne przeznaczone na mniejsze spotkania. Pierwsza impreza zaplanowana została już na 3 listopada 2018.