Tikkurila została partnerem nowego programu „Budując marzenia”, w którym Anna Dereszowska wraz ze swoim narzeczonym Danielem Duniakiem budują nowoczesną agroturystykę na Mazurach. W tym celu z wielkiego miasta przenoszą się do miejscowości Ławki nieopodal Rynu. Jak będzie przebiegała inwestycja i jakie kolory Tikkurila dobierze para, realizując projekt swoich marzeń? Premierowy odcinek programu będzie można zobaczyć na antenie TVN Style już w poniedziałek, 10 maja, o godz. 20.10.

Budujac marzenia

Aktorka i fotograf zdecydowali się na radykalną zmianę w swoim życiu i stworzenie projektu daleko odbiegającego od ich dotychczasowej codzienności z powodu pandemii, gdyż wprowadzone ograniczenia częściowo wyłączyły ich z pracy zawodowej. W programie „Budując marzenia" pokazane zostaną poszczególne etapy prowadzonych przez nich prac inwestycyjnych - zaczynając od planowania, poprzez budowę domków wypoczynkowych aż do ich wystroju. W tym zakresie niemałą rolę odegrają farby Tikkurila, które pomogą spełniać kolorystyczne marzenia Anny i Daniela o pięknych wnętrzach. Zgodnie z ich założeniami, każdy domek będzie urządzony w innym stylu, a jednocześnie z nawiązaniem do miejscowej tradycji i estetyki. Duże znaczenie będzie też miała funkcjonalność farb, by domki mogły zachować swoje piękno przez długi czas. Dla pary ma to być bowiem biznes na lata i ostoja, z którą zwiążą swoją przyszłość.

Program będzie też okazją, by podpatrzeć życie prywatne aktorki i jej ukochanego w urokliwym otoczeniu lasów i jezior oraz wyzwania i dylematy, z którymi będą mierzyć się podczas realizacji inwestycji. Będzie to również szansa, by wraz z nimi poznać mieszkańców Ławek i tamtejszą kulturę regionalną.

Odcinki programu „Budując marzenia" będą emitowane na antenie TVN Style, TVN oraz na player.pl

Więcej informacji nt. produktów Tikkurila można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/